Vítejte na mém blogu

Ahoj tento blog je o mojí fenečce Kiki. Na blogu jsou vtipné historky, komixi které vymýšlím a  různé otázky, na které můžete odpovídat. Nebo mi také můžete napsat, kdyby jste měli nějaký dobrý nápat. A také když máš pejska tak se můžeš s ním můžeš být našim kamarádem. Doufám, že se vám můj web bude líbt, a užijete si spoustu legrace.

               Zdraví vás Miška a Kiki

 

Anketa

Máte doma pejska?

Celkový počet hlasů: 252

Novinky

Návštěvnost za Květen

21.06.2010 12:22
Za květen taky byla bezva návštěvnost, bylo tady 1278 lidí to je vážně super. Moc vám děkuju ža navštěvujete můj web. =)

Třetí poznávačka je na světě

19.05.2010 16:48
Tak dneska jsem udělala novou poznávačku tak doufám že se vás co nejvíc zapojí.

Dvě nové rasy pejsků

16.05.2010 21:09
 Ahojky dneska jsem tady přidala dva nové články oba byli o pejskách ( více najdete v rubrice rasy pejsků). No a dobrá zpráva pro všechny co rádi čtou začeála jsem psát nový komix, buvu se snažit ho co nejdřív dopsat. Tak papá

Návštěvnost za Duben

10.05.2010 12:28
Za Duben jsem měla úžasnou návštěvnost. Celkem to bylo 1157, to byla největší návštěvnost za měsíc jakou jsem kdy měla. A nějvětší návštěvnost za den bylo 116. No úžasná návštěvnost všem vám děkuji a doufám že nadále budete navštěvovat můj web o mojí milované fenečce Kiki.  

Obrázek na měsíc Březen

12.03.2010 14:14
 Obrázkem na měsíc Bžezen se stal, obrázek č. 2.

Nová šablona

21.02.2010 18:17
Ahoj určitě jste si všimli že jsem změnila šablonu (pozadí, vzhled) webu. Doufám že se vám bude líbit protože mě se líbí.

Kontrola SB

21.02.2010 13:58
Ahoj, je tu kontrola Sb, tak se zapište jinak vás smažu. A myslím si že když to napíšu do novinek a úvodní stránku, tak nikdo nemůže říct já jsem to neviděl. Tak se nezapomeňte zapsat.

Komix

18.02.2010 18:47
Ahoj, už je tady komix Staršidelné maliní3. díl. Tak doufám že si ho všichni přečtete a bude se vám líbit. A tady si ho můžete přečíst. (musíte rozkliknou článek)

Obrázek na měsíc Březen

10.02.2010 19:06
Ahoj, zase můžete hlasovat o obrázek měsíce. Tentokrát to bude na měsíc Březen. A můžete halasovat tady nebo tady. Tak hlasujte a ahoj.

Psí přátelé

02.02.2010 13:23
Ahoj, jestli by jste se chtěli vy a váš pejsek (fenečka) stát našimi přáteli tak tak nám může te poslat emil (jeho obsah se dozbíte v rubrice psí přátelé). A jestli se neznáme (osobně) tak to nevadí, protože můžete i tak být našimi přáteli. Tak se rychle zapište, doufám že se rádi stanete našimi...